Częste pytania

Czy diabetycy mogą stosować produkty Guardian International?

Jak najbardziej. Błonnik zawarty w preparatach korzystnie wpływa na obniżenie cukru we krwi. Z tabel znajdujących się na stronach internetowych poświęconej żywieniu cukrzyków można wyliczyć, ile i jakie produkty można spożyć dziennie. Dla przykładu jedna porcja Beta Cruenta Plus zawiera około 7 proc. dziennej normy WWW. W innych odżywach ilość ta jest jeszcze mniejsza.

—————

Czy można mieszać ze sobą różne rodzaje tych preparatów?

Można i jest to bardzo dobry pomysł! Każdy z produktów z serii NEW LIFE powstał z myślą o konkretnym zastosowaniu. Jednocześnie jednak wszystkie można stosować profilaktycznie, jako codzienne uzupełnienie diety w warzywa i owoce, a także jako porcję naturalnie zbilansowanych witamin, minerałów oraz makro i mikro-elementów. Ich połączenie w jeden koktajl daje więc szerszy zakres oddziaływania na organizm, a dzięki temu jeszcze większą skuteczność.

—————

Jak długo należy spożywać te produkty, aby zobaczyć wyraźne efekty?

Odpowiedź na to pytanie zależy od indywidualnej sytuacji zdrowotnej danej osoby. U części osób rezultaty będą widoczne już w pierwszym miesiącu stosowania produktu, jednak zaleca się, aby przyjmować produkty regularnie przez minimum 3 do 6 miesięcy. Po tym czasie możemy spodziewać się zaistnienia korzystnych zmian w naszym wyglądzie i/lub pracy organizmu.

 

—————


Kontakty

"Noveris" Jakub Bartosik

ul. Ossowskiego 8/13
40-843, Katowice


Tel.: 506 129 683
Tel.: 785 183 500