Informacje o sklepie

O firmie NOVERIS


Jesteśmy wiodącym dystrybutorem naturalnych, owocowo-warzywnych produktów spożywczych z serii NewLife o działaniu prozdrowotnym.

Dbając o wysoki poziom świadczonych usług,  terminowość dostaw i rzetelną informację, dużą wagę przywiązujemy do efektywności prowadzonej działalności. Dzięki temu stajemy się liderem w zakresie uzyskiwanych rentowności.

 

O firmie Guardian International


Od początku swojej działalności dostarcza na spektrum rynku naturalne, owocowo-warzywne produkty, sygnowane logiem NewLife. Są to pierwsze na świecie produkty w produkcji których dało się połączyć dwie technologie - micelizację i liofilizację - dzięki czemu uzyskano wysoki wskaźnik wchłanialności witamin i pierwiastków śladowych zawartych naturalnie w owocach i warzywach.

Firma przykłada ogromną wagę do wysokiej jakości i skuteczności swoich produktów. Ich skład oparty jest na własnych, oryginalnych recepturach, wynikających z wnikliwej obserwacji naszego społeczeństwa i nękających go problemów zdrowotnych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.76 / 5.00 51 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-12-11
Bardzo szybka dostawa. Polecam
2022-11-26
Nie potrafię odnieść się do zamówionego produktu, gdyż jt to zamówienie dla kogoś. Ale znam opinię, i czytając o produkcie, więc najwyżej oceniam produkt.
pixel